$1,399.00 Первоначальная цена составляла $1,399.00.$999.00Текущая цена: $999.00.
| Модель/справочный номер | Rolex Day-Date 228235 |
| серия | День-Дата |
| Материал корпуса | 18K Everose Gold |
| Диаметр корпуса | 36 mm |
| Зеркало/хрустальное стекло | Scratch-resistant sapphire |
| Безель | 18K Yellow Gold Fluted |
| Функции | Hours, minutes, seconds, day and date |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Pink |
| движение | Super Clone 3255 Self-Winding |
| Пряжка | 18K Everose Gold (Concealed President Clasp) |
A soft glow, a classic melody. This 1:1 super clone of the Rolex Day-Date endows the President‘s Watch with a gentle yet modern character in an elegant 36 mm size. The delicate pink dial is pleasing to the eye, complementing the luxurious sheen of 18K yellow gold, infusing a touch of freshness and softness into the classic design to interpret a unique charm that balances strength and grace.