$1,300.00 Первоначальная цена составляла $1,300.00.$959.00Текущая цена: $959.00.
| Модель/справочный номер | 15500OR.OO.1220OR.01 (Royal Oak, 18K Yellow Gold, Blue Dial, 41mm) |
| серия | Royal Oak |
| Материал корпуса | 18K Yellow Gold |
| Диаметр корпуса | 41 мм |
| Зеркало/хрустальное стекло | Anti-reflective Sapphire Crystal |
| Безель | 18K Yellow Gold, Octagonal, with 8 Hexagonal White Gold Screws |
| Функции | Hours, Minutes, Seconds, Date |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Blue “Grande Tapisserie” Dial, White Gold Luminescent Applied Hour-markers and Royal Oak Hands |
| движение | Super Clone Calibre 4302 Automatic Movement |
| Пряжка | 18K Yellow Gold Bracelet with AP Signed Folding Clasp |
This 1:1 super clone replicates the Audemars Piguet Royal Oak 15500OR with an 18K yellow gold case and bracelet paired with a blue “Grande Tapisserie” dial.