$1,300.00 元の価格は $1,300.00 でした。$959.00現在の価格は $959.00 です。
| モデル/リファレンス番号 | 15500OR.OO.1220OR.01 (Royal Oak, 18K Yellow Gold, Blue Dial, 41mm) |
| シリーズ | Royal Oak |
| ケース素材 | 18K Yellow Gold |
| ケース径 | 41 mm |
| ミラー/クリスタルガラス | Anti-reflective Sapphire Crystal |
| ベゼル | 18K Yellow Gold, Octagonal, with 8 Hexagonal White Gold Screws |
| 機能 | Hours, Minutes, Seconds, Date |
| 防水深度 | 50 meters |
| ダイヤル/表面 | Blue “Grande Tapisserie” Dial, White Gold Luminescent Applied Hour-markers and Royal Oak Hands |
| ムーブメント | Super Clone Calibre 4302 Automatic Movement |
| バックル | 18K Yellow Gold Bracelet with AP Signed Folding Clasp |
This 1:1 super clone replicates the Audemars Piguet Royal Oak 15500OR with an 18K yellow gold case and bracelet paired with a blue “Grande Tapisserie” dial.