$1,399.00 Первоначальная цена составляла $1,399.00.$949.00Текущая цена: $949.00.
| Модель/справочный номер | Rolex Yacht-Master M226268 Super Clone |
| серия | Yacht-Master |
| Материал корпуса | 904L Stainless Steel with 18K Yellow Gold IP Coating |
| Диаметр корпуса | 42mm |
| Зеркало/хрустальное стекло | Scratch-resistant sapphire with anti-reflective coating |
| Безель | Black Cerachrom Ceramic Bidirectional |
| Функции | Hours, Minutes, Seconds, Date |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Black with Chromalight Markers |
| движение | Super Clone 3235 Self-Winding |
| Пряжка | Oysterflex with 18K Gold IP Coated Folding Clasp |
Experience the pinnacle of maritime luxury with this exceptional 1:1 super clone of the Rolex Yacht-Master M226268. Featuring an 18K yellow gold case paired with the innovative Oysterflex bracelet, this timepiece masterfully blends rugged durability with opulent design. Meticulously engineered using advanced IP coating technology, this super clone replicates every detail of the genuine masterpiece, from its weight and finish to its flawless performance.
Advanced Super Clone 3235 Movement
Premium Craftsmanship
Design Excellence