$1,399.00 Первоначальная цена составляла $1,399.00.$1,049.00Текущая цена: $1,049.00.
| Модель/справочный номер | Rolex Day-Date 228235 |
| серия | День-Дата |
| Материал корпуса | 18K Everose Gold |
| Диаметр корпуса | 36 mm |
| Зеркало/хрустальное стекло | Scratch-resistant sapphire |
| Безель | Set with Moissanite |
| Функции | Hours, minutes, seconds, day and date |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Green |
| движение | Super Clone 3255 Self-Winding |
| Пряжка | 18K Everose Gold (Concealed President Clasp) |
Deep verdancy, brilliant edge. This 1:1 super clone of the Rolex Day-Date interprets a new realm of luxury for the President‘s Watch in a timeless 36 mm size. The deep and rich green dial vibrantly contrasts with the brilliance of the Муассанит set on the bezel, weaving a harmonious symphony of classic power and avant-garde sparkle within the warm embrace of 18K Everose Gold.