$1,400.00 Первоначальная цена составляла $1,400.00.$949.00Текущая цена: $949.00.
| Модель/справочный номер | 15407 “Frost” Edition (Royal Oak, Stainless Steel, Frosted Skeleton Dial, 41mm) |
| серия | Royal Oak |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Диаметр корпуса | 41 мм |
| Зеркало/хрустальное стекло | Anti-reflective Sapphire Crystal (Front & Back) |
| Безель | Stainless Steel, Octagonal, with 8 Hexagonal Steel Screws |
| Функции | Hours, Minutes, Seconds |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Frosted Openworked Skeleton Dial, 18K White Gold Applied Markers |
| движение | Super Clone Calibre 3132 Skeleton Automatic Movement |
| Пряжка | Stainless Steel Bracelet with AP Signed Folding Clasp |
This 1:1 super clone replicates the Audemars Piguet Royal Oak 15407 “Frost” edition, focusing on the technical execution of its distinctive frosted finish on the skeletonized base plate and the accurate reproduction of the openworked movement architecture.