$1,399.00 Первоначальная цена составляла $1,399.00.$999.00Текущая цена: $999.00.
| Модель/справочный номер | Rolex Day-Date 228235 |
| серия | День-Дата |
| Материал корпуса | 18K Everose Gold |
| Диаметр корпуса | 36 mm |
| Зеркало/хрустальное стекло | Scratch-resistant sapphire |
| Безель | Set with Moissanite |
| Функции | Hours, minutes, seconds, day and date |
| Глубина водонепроницаемости | 50 метров |
| Циферблат/поверхность | Blue |
| движение | Super Clone 3255 Self-Winding |
| Пряжка | 18K Everose Gold (Concealed President Clasp) |
The light of the deep sea, the crown of brilliance. This 1:1 super clone of the Rolex Day-Date depicts a splendid new chapter of the President’s Watch in a refined 36 mm size. The deep blue dial is as serene as the abyss, intensely intertwined with the brilliance of the Муассанит set on the bezel, performing a symphony of classic elegance and avant-garde radiance within the embrace of 18K Everose Gold.